06.ožujka obilježava se Europski dan logopedije. Svake je godine taj dan posvećen određenoj problematici s područja jezično-govorno-glasovne komunikacije kojom se bave logopedi.

Ove godine tema su Poremećaji čitanja i pisanja te se želi skrenuti pozornosti na iste. Logopedi Poliklinike SUVAG Karlovac obilježit će taj dan prisustvovanjem Simpoziju pod nazivom Poremećaji čitanja i pisanja – nove  tehnologije i novi pristupi, u organizaciji Hrvatskog logopedskog društva U Zagrebu.

Svi koji imaju pitanja vezana uz naveden problematiku mogu se sa svojim nedomunicama ili za savjet javiti u Polikliniku SUVAG, u utorak 10.03.2020,  kada organiziramo Dan otvorenih telefona,  na broj telefona 047/617 152 od 9 do 14 sati.